Naujiena Lietuvoje – Vokiškos įtempiamos lubos

Įmonės veikla

NAUJIENA LIETUVOJE – VOKIŠKOS ĮTEMPIAMOS LUBOS
Naudodami šias įtempiamas lubas,  Jūs lengvai ir greitai galėsite paslėpti visus galimus lubų defektus, ventiliacijos, apšvietimo ir kitus reikalingus vamzdynus.

Įtempiamų lubų spalvinę gamą galima rinktis iš gausios spalvų paletės. Ši spalvų gama modifikuota pagal ilgų darbo metų patirtį interjeruose.

Šios lubos yra trijų tipų:

Matinės – lengvo štampavimo, imituojančios lengvą granuliaciją.
Satininės – visiškai lygios lengvo blizgumo.
Veidrodinės – idealiai lygios, imituojančios veidrodinį atspindį.
Jūsų pasirinkimas – tai galimybė išgauti bet kokią suprojektuotą lubų formą, panaudojant konstrukcines juostas bei montavimo profilius.

Sterilumas: Bet kokiose patalpose sumontuotos įtempiamos lubos , nereikalauja specialios konservacijos. Prie normalių eksploatacijos sąlygų, jas reikia nuvalyti kas 5-7 metus. Valoma su paprastu vandeniu ir nuriebalinimo priemonėmis, o ypatingais atvejais galima panaudoti valymo prietaisus iš „KARCHER“.

Avarijos atveju užliejus šias lubas vandeniu jos išlaiko 100kg./kv.m. svorį. Išpylus vandenį, ir pakėlus aplinkos temperatūrą, iš naujo įtemptos lubos įgaus pirminę formą.
Antistatiškumas: Lubų audinys padengtas mikroniniu teflono sluoksniu – tai puikus barjeras dulkių kaupimuisi.

Dar vienas šių lubų privalumas: ant jų paviršiaus nesikondensuoja vandens garai, o tai reiškia, kad jos idealiai tinka vonios kambariuose, baseinuose ir virtuvėse.
Visi aukščiau išvardinti privalumai – tai galimybė jas panaudoti kompiuterių salėse, komutatorinėse, operacinėse ir procedūriniuose kabinetuose.

Fotospauda (print) – įtempiamos lubos su originaliu vaizdu – originaliais raštais ar fotografija. Ypatingai kokybiška spauda (net 360 dpi ! ) ant specialaus poliesterio audinio ir ypač paprasta instaliacija. Interjero dekoravimas tampa haute couture.  PRINT dekoruotos įtempiamos lubos gali būti net iki 5 metrų be jokio sudūrimo arba neribotų matmenų su beveik nematomu sudūrimu. Lygus kaip stiklas foto realistinis vaizdas sukuria nepakartojamą įspūdį.

Su  PRINT galima dekoruoti ne tik lubas, bet ir sienas. Audinys visiškai atsparus mechaniniam poveikiui- įspaudus ištemptą audinį deformacija akimirksniu išnyksta, ir vėl atsiranda stiklo lygumo efektas.