Apie mus

Įmonės veikla

UAB“NATALI DECOR“  siūlo atkreipti Jūsų dėmesį į:
Besiūlių, dekoratyvinių Descor audinių sistemą, sėkmingai konkuruojančią su plačiai žinomom kitos markės lubom.
Descor audinys – specialiu būdu apdorota Descor-TCS medžiaga. Tai plonas, bet labai tvirtas, baltas trikotažinis audinys,  turintis pagerintą tekstūrą.
Descor sistemos patrauklumas slypi audinio savybėse, aprūpintose plačiu galimybių spektru jų panaudojimui interjero kūrime. Galimybė sukurti įvairaus sudėtingumo, daugiapusiškas, daugiabriaunes arkines lubas, įvairaus sudėtingumo konstrukcijas.
Kita svarbi Descor audinio savybė, galimybė panaudoti audinį kaip pagrindą, uždedant ant jo foto spaudą arba išpiešiant dažais.
Descor audinį galima panaudoti ne tik kaip besiūles įtempiamas lubas, bet ir sienų dekoravimui.
Besiūlės Descor įtempiamos lubos – tai „Liuks“ klasės lubos.
Descor lubos yra sertifikuotas produktas, kas leidžia jų panaudojimą įvairiose gyvenamose ir visuomeninėse patalpose. Gaminamos iš ekologiškai švarių medžiagų, todėl neišskiria jokių nuodingų poveikių, nesukelia alergijos, yra saugios Jūsų sveikatai.Dėl savo sterilumo jos montuojamos ir medicinos įstaigose.
Descor – tai padidinto atsparumo medžiaga, įtempiamų lubų neįmanoma netyčia suplėšyti, pradurti ar prapjauti, kas suteikia aukščiausią mechaninį atsparumą, o tai lemia jų ilgaamžiškumą. Su laiku lubos negeltonuoja, neprasitampo, atsparios mechaniniam poveikiui (iššautam šampano kamščiui), jas galima plauti.
Descor įtempiamos lubos atsparios šalčiui, atlaiko minusinę temperatūrą, jas galima statyti neapšildomose patalpose arba namuose statomuose žiemos periodu.
Descor įtempiamos lubos labai praktiškos, lengvai montuojamos, nereikalauja ypatingo dėmesio, leidžia greitai įmontuoti šviesos įrengimus, ventiliacijos sistemas, saugos signalizacijas.
Descor – tai vienos iš nedaugelio lubų apdailos medžiagų, kurios nesudaro problemų per visą eksploatacijos laiką. Yra ilgaamžiškos – gamintojas garantuoja, kad 10-ies metų laikotarpiui Jūs pamiršite apie problemas susijusias su lubom.
Nes vokiškos Descor įtempiamos lubos – tai „Liuks“ klasės įtempiamos lubos.

.

.

NAUJIENA LIETUVOJE – VOKIŠKOS ĮTEMPIAMOS LUBOS
Naudodami šias įtempiamas lubas,  Jūs lengvai ir greitai galėsite paslėpti visus galimus lubų defektus, ventiliacijos, apšvietimo ir kitus reikalingus vamzdynus.

Įtempiamų lubų spalvinę gamą galima rinktis iš gausios spalvų paletės. Ši spalvų gama modifikuota pagal ilgų darbo metų patirtį interjeruose.

Šios lubos yra trijų tipų:

Matinės – lengvo štampavimo, imituojančios lengvą granuliaciją.
Satininės – visiškai lygios lengvo blizgumo.
Veidrodinės – idealiai lygios, imituojančios veidrodinį atspindį.
Jūsų pasirinkimas – tai galimybė išgauti bet kokią suprojektuotą lubų formą, panaudojant konstrukcines juostas bei montavimo profilius.

Sterilumas: Bet kokiose patalpose sumontuotos įtempiamos lubos , nereikalauja specialios konservacijos. Prie normalių eksploatacijos sąlygų, jas reikia nuvalyti kas 5-7 metus. Valoma su paprastu vandeniu ir nuriebalinimo priemonėmis, o ypatingais atvejais galima panaudoti valymo prietaisus iš „KARCHER“.

Avarijos atveju užliejus šias lubas vandeniu jos išlaiko 100kg./kv.m. svorį. Išpylus vandenį, ir pakėlus aplinkos temperatūrą, iš naujo įtemptos lubos įgaus pirminę formą.
Antistatiškumas: Lubų audinys padengtas mikroniniu teflono sluoksniu – tai puikus barjeras dulkių kaupimuisi.

Dar vienas šių lubų privalumas: ant jų paviršiaus nesikondensuoja vandens garai, o tai reiškia, kad jos idealiai tinka vonios kambariuose, baseinuose ir virtuvėse.
Visi aukščiau išvardinti privalumai – tai galimybė jas panaudoti kompiuterių salėse, komutatorinėse, operacinėse ir procedūriniuose kabinetuose.

Fotospauda (print) – įtempiamos lubos su originaliu vaizdu – originaliais raštais ar fotografija. Ypatingai kokybiška spauda (net 360 dpi ! ) ant specialaus poliesterio audinio ir ypač paprasta instaliacija. Interjero dekoravimas tampa haute couture.  PRINT dekoruotos įtempiamos lubos gali būti net iki 5 metrų be jokio sudūrimo arba neribotų matmenų su beveik nematomu sudūrimu. Lygus kaip stiklas foto realistinis vaizdas sukuria nepakartojamą įspūdį.

Su  PRINT galima dekoruoti ne tik lubas, bet ir sienas. Audinys visiškai atsparus mechaniniam poveikiui- įspaudus ištemptą audinį deformacija akimirksniu išnyksta, ir vėl atsiranda stiklo lygumo efektas.

Mūsų darbuotojai jums padės išsirinkti individualius poreikius atitinkančias prekes – suteiks vertingų patarimų ir konsultaciją.